Ebeveyn Odası - Balayı Odası

Ebeveyn/Balayı odası balayı konseptiyle dekore edilmiştir ve bahçe manzaralıdır. Odada büyük boy (180cmx200cm) çift kişilik cibinlikli yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur.

Oda içerisindeki banyoda jakuzi ve yağmur duşu bulunur. Banyoda çamaşır makinası bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 28m2’dir.

2. Yatak Odası

2. yatak odasında 2 tane 100cmx200cm boyutlarında birleştirilebilir tek kişilik yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur. Oda büyüklüğü 12m2’dir.

Odanın hemen karşısında bulunan banyoda yağmur duşu bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 25m2’dir. Banyo büyüklüğü 5m2’dir.

Salon - Mutfak

Geniş ve modern bir salon, mutfak ve yemek alanı toplam 62 m2’dir.

Salonda bolca oturma alanı ve İngilizce/Almanca/Rusça/Türkçe kanallar gösteren 49” Smart TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi mevcuttur. Salonda biyoetanol şömine bulunur.

Tam donanımlı belanco tezgahlı mutfakta elektrikli fırın, mikrodalga fırını, ocak, buzdolabı ve bulaşık makinası bulunur. Yemek masası dört kişiliktir.

Mutfağa bağlı balkonda iki kişilik bir masa bulunur. Salonun yanındaki balkondan havuza bitişik verandaya çıkılır. Balkonda dört kişilik yemek masası bulunur ve Kalkan manzaralıdır.

Kapalı Havuz

 

Tamamiyle korunaklı hale getirilebilen camlarla çevrili kapalı havuz ve ısıtmalı havuz, turbo masaj motorlarına sahiptir. Ebatları 2.5mtx7.5mt, derinlik 120cm’dir.

Bina dışarısındaki ortak alanda çocuk oyun parkı bulunmaktadır.