Ebeveyn Odası - Balayı Odası

Ebeveyn/Balayı odası çatı şeklinde lambri ahşap tavanlıdır ve bahçe manzaralıdır. Odada büyük boy (180cmx200cm) çift kişilik cibinlikli yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur. Oda içerisindeki banyoda jakuzi ve yağmur duşu bulunur. Banyoda çamaşır makinası bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 35m2’dir. Odadan kapalı havuz/jakuzi alanına geçilir. Tamamiyle korunaklı hale getirilebilen camlarla çevrili alandaki ısıtmalı havuz, turbo masaj motorlarına sahiptir. Ebatları 2mtx4mt, derinlik 90cm’dir.

2. Yatak Odası

Lambri ahşap tavanlı 2. yatak odasında 2 tane 100cmx200cm boyutlarında birleştirilebilir tek kişilik yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur.
Oda içerisindeki banyoda Kalkan manzarası gören jakuzi ve yağmur duşu bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 25m2’dir.

Salon - Mutfak

Lambri ahşap tavanlı geniş ve modern bir salon, mutfak ve yemek alanı toplam 50 m2’dir.
Salonda bolca oturma alanı ve İngilizce/Almanca/Rusça/Türkçe kanallar gösteren 49” Smart TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi mevcuttur. Salonda odun şöminesi bulunur.
Tam donanımlı çimstone tezgahlı mutfakta elektrikli fırın, mikrodalga fırını, ocak, buzdolabı ve bulaşık makinası bulunur. Yemek masası dört kişiliktir.
Salonun önündeki balkonda dört kişilik yemek masası bulunur ve Kalkan manzaralıdır.